Get Adobe Flash player

You are here

Strona główna

Ogłoszenia

Ogłoszenia na Niedzielę XIII / XIV Niedzielę Zwykłą 2019 r.
 
 1. Zakończyliśmy Uroczystość Bożego Ciała i jego Oktawę: bardzo dziękuje asyście, dzieciom od poduszek (proszę do zakrystii), dziewczynkom sypiącym kwiatki ich rodzicom i opiekunkom podczas procesji, druhom strażakom z Pocztem Sztandarowym, naszej orkiestrze za piękną grę, Danielowi za oprawę muzyczna całej oktawy, wszystkim druhnom i druhom strażakom, ministrantom za służbę podczas całej oktawy, Panom w zakrystii, wszystkim, którzy przygotowali ołtarze na procesję oraz za pomoc podczas procesji. Wszystkim za jakikolwiek wkład w Uroczystość Bożego Ciała - Bóg zapłać.

   

 2. W piątek objazd chorych od godz. 9.00, spowiedź pierwszopiątkowa przed Mszami św.

  W sobotę kolejne nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

   

 3. Bóg zapałać za ofiary na sprzątanie i kwiaty do kościoła, a także za podarowane kwiaty na ołtarze, w tym tygodniu proszę nie ścinać kwiatów, ponieważ w upalne dni ustawimy kwiaty w doniczkach, by przetrzymały aurę.

   

 4. Bóg zapłać za ofiary na prace w parafii od rodzin i osób indywidualnych.

   

 5. Bardzo dziękuje za pomoc w ustawieniu nowej figury Serca Pana Jezusa na cokole przy kościele.

   

 6. Bóg zapłać za wykoszenie trawy na nieużytku.

XIV Niedziela Zwykła

1.W sobotę 20 lipca poproszę byśmy posprzątali nasz kościół na zbliżający się odpust ku czci św. Anny. Rozpoczniemy o godz. 9.00, proszę zabrać przybory do sprzątania i mycia.

 

2. Bóg zapałać za ofiary na sprzątanie i kwiaty do kościoła, jeśli ktoś chce podarować kwiaty z ogrodu na ołtarze proszę je pozostawić w przeddzień odpustu w naczyniu przy grocie.

 

3. W niedzielę 21 lipca z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, po Mszach św. poświęcenie pojazdów z modlitwą w intencji kierowców. Przy okazji tradycyjnie już, chcemy wesprzeć dzieła misyjne i katechetyczne. Szczególnie zebrane środki przeznaczymy na środki transportu dla misjonarzy, by mogli dotrzeć do swoich podopiecznych. Za ofiarność która zawsze nam towarzyszy przy tej akcji już dziś Bóg zapłać.

 •