Get Adobe Flash player

You are here

Strona główna

Intencje Mszy św.

Poniedziałek

1 lipca

 

XIII Tydzień Zwykły

Godz.

18.30

+ Paweł Jezierny (od rodz. Furman)

Godz.

19.00

+ Marian Kałuża (od chrześniaka- siostrzeńca Kazimierza)

+ Marian Kałuża (od siostry Bronisławy) – ks. Bogdan

Wtorek

2 lipca

Godz.

18.30

+ Józef (9 rocz.), Sylwester, Irena Gasztychowie, zm. z rodz

Godz.

19.00

+ Leszek Gasztych (od syna Mateusza z żoną)

+ Leszek Gasztych (od kolegów ze zmiany „C” surowiec i rębalnia) ks. Bogdan

Środa

3 lipca

Godz. 18.30

+ Tadeusz Koclejda (rocz.)

+ Leszek Gasztych (od Zakładu Pogrzebowego Stoltrum z Wieruszowa) ks. Bogdan

 

NOWENNA DO ŚW. ANNY

Czwartek

4 lipca

Godz.

18.30

+ Stanisława, Józef Gasztychowie; Stanisława, Adam, Władysława Brzozowscy; Czesław Romaniak; Natalia Jarząbek

Godz.

19.00

+ Jadwiga Kałuża (od wnuczek Malwiny, Natalii, Hanii)

+ Jadwiga Kałuża (od Zakładu Pogrzebowego Stoltrum z Wieruszowa) ks. Bogdan

Piątek

5 lipca

Godz.

15.00

- Wynagradzająca NSPJ (od Róży I)

+ Jadwiga Kałuża (od I Róży Żywego Różańca) ks. Bogdan

Godz.

18.30

- 18 ur. Sandry

Sobota

6 lipca

Godz.

18.00

+ Henryka Jaroch (od Anny Plewińskiej z rodz.)

+ Henryka Jaroch (od Zakładu Pogrzebowego Stoltrum z Wieruszowa) ks. Bogdan

 

NABOŻEŃSTWO DO NIEPOKALANEGO SERCA MARYI

Niedziela

7 lipca

 

XIV Niedziela Zwykła

Godz.

9.00

+ Maria Gębala (7 rocz.)

Godz.

11.00

- Za żywych i zmarłych Parafian.

+ Antoni Wiśniewski (od Zakładu Pogrzebowego Stoltrum z Wieruszowa ) ks. Bogdan

 

Poniedziałek

8 lipca

 

XIV Tydzień Zwykły

Godz.

18.30

+ Marian Kałuża (siostry Sabiny)

Godz.

19.00

+ Marian Kałuża (od siostrzeńca Henryka z żoną)

+ Marian Kałuża (od siostrzeńca Kazimierza) ks. Bogdan

Wtorek

9 lipca

Godz.

18.30

+ Edward Samulski

Godz.

19.00

+ Leszek Gasztych (od Marka Samulskiego z żoną)

+ Leszek Gasztych (od Garlickich z Mroczenia) ks. Bogdan

Środa

10 lipca

Godz. 18.30

- Dziękczynna z prośbą o łaski dla rodziny

+ Mieczysław Kołodziejczyk (od zakładu Pogrzebowego Stoltrum z Wieruszowa) ks. Bogdan

 

NOWENNA DO ŚW. ANNY

Czwartek

11 lipca

Godz.

18.30

+ Julianna, Janina, Konstanty, Piotr Kopaccy

Godz.

19.00

+ Wiesław Kałuża (od sąsiadów Tomczyków)

+ Lucyna Kucharska (od Zakładu Pogrzebowego Stoltrum z Wieruszowa) ks. Bogdan

Piątek

12 lipca

Godz.

18.30

+ Jadwiga Kałuża (1 rocz.), zm. z rodz.

+ Jadwiga Kałuża ( od pracowników grupy Producentów Rolnych „Piast”) ks. Bogdan

Godz.

19.00

+ Jadwiga Kałuża ( od Agnieszki i Marcina Sobockich)

Sobota

13 lipca

Godz.

15.30

- 1 ur. Oskara

Godz.

18.00

+ Anna Lemiesz

Niedziela

14 lipca

 

XV Niedziela Zwykła

Godz.

9.00

+ Bolesława (2 rocz.), Walenty Stryjakowie

Godz.

11.00

- Za żywych i zmarłych Parafian.